Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 5 od 5
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Naprijed

81 - 91 od ukupno 91 oglasa - Prodaja

16
280 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice

112 m2

kat
5
218 640 € 120 €/m²
ažuriran
Sali, Sali

1822 m2

kat
5
450 000 € 40 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

11316 m2

kat
17
380 000 € 1910 €/m²
ažuriran
Vrsi, Vrsi

199 m2

kat
4
510 000 € 77 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

6600 m2

kat
17
380 000 € 1910 €/m²
ažuriran
Vrsi, Vrsi

199 m2

kat
11
160 000 € 2909 €/m²
ažuriran
Rab, Palit

55 m2

kat
3
250 000 € 40 €/m²
ažuriran
Čazma, Čazma

6321 m2

kat
17
1 700 000 € 6667 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsljeme

255 m2

kat
17
198 000 € 1980 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

100 m2

kat
16
708 000 € 6617 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir

107 m2

kat
Stranica 5 od 5
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Naprijed
Tip ponude Prodaja agencije Real estate Croatia d.o.o. na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup