Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 4 od 5
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Naprijed

61 - 80 od ukupno 91 oglasa - Prodaja

4
290 000 € 4143 €/m²
ažuriran
Primošten, Primošten

70 m2

2. kat
1
104 000 € 15 €/m²
ažuriran
Dugo Selo, Dugo Selo - Jug

6948 m2

kat
5
156 000 € 3 €/m²
ažuriran
Kloštar ivanić, Šćapovec

52000 m2

kat
17
1 300 000 € 2218 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever

586 m2

kat
17
580 000 € 3222 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

180 m2

kat
2
444 500 € 3500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

127 m2

kat
17
1 050 000 € 75 €/m²
ažuriran
Skrad, Hlevci

13952 m2

kat
12
138 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Šibenik, Šibenik

69 m2

kat
12
1 385 000 € 2770 €/m²
ažuriran
Pula, Pula

500 m2

kat
16
2 270 000 € 5675 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

400 m2

kat
17
350 000 € 2108 €/m²
ažuriran
Šibenik, Šibenik

166 m2

kat
9
315 000 € 4632 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

68 m2

kat
9
485 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

97 m2

kat
7
375 000 € 5515 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

68 m2

kat
6
550 000 € 5789 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

95 m2

kat
7
420 000 € 6000 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

70 m2

kat
8
405 000 € 4309 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

94 m2

kat
8
1 560 000 € 4457 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

350 m2

kat
5
310 000 € 73 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

4219 m2

kat
5
141 940 € 20 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

7097 m2

kat
Stranica 4 od 5
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Naprijed
Tip ponude Prodaja agencije Real estate Croatia d.o.o. na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup